Szczegóły wysyłki i dostawy z Creepycorn.pl

Towary „Wysyłane z Polski”

Towary niemające oznaczenia „Na zamówienie” są wysyłane w ciągu maksymalnie 2 (dwóch) dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub od momentu złożenia zamówienia w przypadku płatności za pobraniem. Do ceny przedmiotów zostanie doliczona cena wysyłki zgodnie z wybraną przez Ciebie metodą dostawy. Wszystkie przedmioty wysyłamy przesyłkami poleconymi (ekonomiczna lub Kurier 48), a więc zawsze mają swój numer śledzenia i można sprawdzać ich status na stronie Poczty Polskiej. 


Towary „Na zamówienie”

Towary oznaczone jako „Na zamówienie” przychodzą zza granicy, zazwyczaj z Azji (Korea, Taiwan, Hong Kong, Malezja, Chiny), ale też z USA, Wielkiej Brytanii, a nawet Czech — najpierw do naszego biura w Piechowicach. Tu są wnikliwie oglądane, czy aby na pewno zgadzają się z opisem, czy ich jakość jest zadowalająca, czy zgadza się rozmiar i kolor oraz czy nie ma jakichś innych niespodzianek.
Następnie po przepakowaniu w nasze firmowe pudła, pudełeczka, koperty kurierskie itp., przedmioty są wysyłane do Ciebie przesyłką kurierską Kurier 48 (z opcją „płatności za pobraniem — przy odbiorze”, jeśli taką wybierzesz). Czas dostawy produktu oznaczonego jako „Na zamówienie” jest podawany w opisie każdego z takich produktów. Zazwyczaj jest to łącznie ok. 20–40 dni, ale czas ten może być inny dla różnych produktów. Istnieje możliwość śledzenia swojego zamówienia, zarówno poprzez statusy sprawdzane na stronie, jak też poprzez nr śledzenia. 

Nowa opcja „DROPSHIPPING”

Wybrane przedmioty od znanych i zaufanych dostawców można teraz zamawiać jeszcze taniej! W opcji dropshipping wysyłka jest GRATIS, trwa krócej, przy czym nie tracisz możliwości zwrotów i reklamacji na nasz adres w Polsce. Dodatkowo otrzymujesz zniżkę 10 zł na przedmiot, gdyż postanowiliśmy udostępnić Wam najniższe możliwe ceny. Więcej informacji o dostępnej wyłącznie na życzenie wysyłce typu dropshipping znajdziesz tutaj: http://creepycorn.pl/info/dropshipping-7


Zgadzam się

Jeśli nie zgadzasz się na cookiesy aka ciasteczka,

dowiedz się więcej TUTAJ