SZCZEGÓŁY PROMOCJI „DOSTAWA ZAWSZE 5 ZŁ”

Dla przedmiotów „Na zamówienie”, czyli sprowadzanych zza granicy,
cena dostawy wynosi zawsze 5 ZŁ niezależnie od liczby przedmiotów!

Niezależnie od liczby i wagi zamówionych przedmiotów z opisem „Na zamówienie”, czyli sprowadzanych zza granicy, dostawa wyniesie Cię tylko pięć złotychPromocja nie obejmuje zamówień z płatnością za pobraniem (przy odbiorze).

CZAS TRWANIA PROMOCJI: 
Od lutego 2017 do odwołania :)

Szczegóły wysyłki i dostawy z Creepycorn.pl

Towary „Wysyłane z Polski”

Towary niemające oznaczenia „Na zamówienie” są wysyłane w ciągu maksymalnie 2 (dwóch) dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub od momentu złożenia zamówienia w przypadku płatności za pobraniem. Do ceny przedmiotów zostanie doliczona cena wysyłki zgodnie z wybraną przez Ciebie metodą dostawy.


Towary „Na zamówienie”

Towary oznaczone jako „Na zamówienie” przychodzą zza granicy, zazwyczaj z Azji (Hong Kong, Korea, Chiny, Malezja), ale też z Wielkiej Brytanii, USA, a nawet Czech — najpierw do magazynu i biura Creepycorn.pl w Szklarskiej Porębie. Tu są wnikliwie oglądane, czy aby na pewno zgadzają się z opisem i czy jakość jest zadowalająca oraz czy zgadza się rozmiar.
Następnie po przepakowaniu w nasze firmowe pudła, pudełeczka, koperty kurierskie itp., przedmioty są wysyłane do Ciebie przesyłką poleconą ekonomiczną (lub przesyłką za pobraniem, jeśli taką wybierzesz). Czas dostawy produktu oznaczonego jako „Na zamówienie” jest podawany w opisie produktu. Zazwyczaj jest to łącznie ok. 20–40 dni, ale czas ten może być inny dla różnych produktów. Istnieje możliwość śledzenia swojego zamówienia, zarówno poprzez statusy sprawdzane na stronie, jak też poprzez nr śledzenia, o który można w każdej chwili zapytać. 

Nowa opcja „DROPSHIPPING”!

Wybrane przedmioty (głównie buty) od znanych i zaufanych dostawców można teraz zamawiać jeszcze taniej! W opcji dropshipping wysyłka jest GRATIS, trwa krócej, przy czym nie tracisz możliwości zwrotów i reklamacji na nasz adres w Polsce. Dodatkowo otrzymujesz zniżkę 10 zł na przedmiot, gdyż postanowiliśmy udostępnić Wam najniższe możliwe ceny. Więcej informacji o dostępnej wyłącznie na życzenie wysyłce w trybie dropshipping znajdziesz tutaj: http://creepycorn.pl/info/dropshipping-7.


Zgadzam się

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na Ciasteczka.

Więcej informacji na ten temat TUTAJ