CZYM JEST DROPSHIPPING?

Dropshipping to nowa usługa w Creepycorn.pl, polegająca na tym, że przedmiot jest wysyłany przez dostawcę, najczęściej zagranicznego, bezpośrednio pod Twój adres w Polsce.


Szybka wysyłka

Co zyskujesz?

- oszczędność kilku dni czasu dostawy (od 3 do 7 dni roboczych)! Przesyłka nie wędruje już przez nasze biuro.
- darmową wysyłkę i niską cenę przedmiotu — nasza marża za obsługę zamówienia jest niewielka
- nadal masz gwarancję łatwej reklamacji i zwrotu produktu na nasz adres w Polsce oraz zwrotu środków na konto
- otrzymujesz numer śledzenia przesyłki i informacje o zmianach statusu (również SMS-em!)

Co tracisz?

Praktycznie tylko... sprawdzenie jakości przedmiotu u nas na miejscu w Creepycorn.pl, które wykonujemy zazwyczaj poprzez porównanie podobnych przedmiotów od co najmniej 3 różnych dostawców.

Jednak należy pamiętać, że usługę DROPSHIPPING proponujemy tylko dla wybranych przedmiotów, od konkretnych dostawców, z którymi współpracujemy od ponad 1,5 roku i potwierdziliśmy bardzo dobrą, niezmienną jakość przedmiotów oraz jak najszybszy transport.

Dropshippping w Creepycorn.pl
to przejrzystość stanu zamówienia!

Statusy zamówień Dropshipping

Oto jak będą wyglądać statusy Twojego zamówienia Dropshipping w Creepycorn.pl:

Nowe Zamówienie

Zamówienie zostało przez Ciebie złożone w sklepie Creepycorn.pl. Oczekujemy na płatność. Zamówienia Dropshippingowe są możliwe wyłącznie z płatnością z góry (błyskawiczną lub przelewem). Z oczywistych względów nie jest możliwa wysyłka za pobraniem.

Płatność zaakceptowana

Płatność została pomyślnie zaksięgowana na naszym koncie. W przypadku przelewu Transferuj (Tpay) widzimy ją od razu, natomiast przelewy księgujemy ok. godz. 15:00 każdego dnia roboczego. Przystępujemy do realizacji zamówienia (do 2 dni roboczych).

Dropshipping - Zamówione

Przedmioty zostały przez nas opłacone i zamówione u dostawców zagranicznych. Rozpoczyna się okres oczekiwania na wysłanie przedmiotów przed dostawcę/producenta (co trwa od 1 do 6 dni roboczych).

Dropshipping - Wysłane

Wszystkie zamówione przez Ciebie przedmioty zostały już przygotowane i wysłane pod Twój adres przez dostawców. Za kilka dni otrzymają swoje ostateczne numery śledzenia w międzynarodowym systemie przesyłek.

Dropshipping - Nr śledzenia

Przedmioty są już od kilku dni w trasie i zaczynają działać ich numery trackingowe. Numery te otrzymasz automatycznie e-mailem, wraz z linkiem do ich łatwego śledzenia na polskiej stronie. Okres transportu różnymi liniami i przez różne kraje może potrwać od 5 do nawet 15 dni roboczych.

Dropshipping - WER Warszawa

Przesyłka nareszcie dotarła do Polski i leży teraz na sortowni w Warszawie. Najtrudniejsze etapy zakończone, paczka już nie zaginie. Zostało jeszcze tylko od 1 do 7 dni roboczych, a dotrze do Ciebie! Przesyłkę można teraz śledzić również na stronie e-monitoring Poczty Polskiej.

Dropshipping - Dostarczone

Przesyłka została dostarczona do Twoich rąk, co zostało potwierdzone Twoim podpisem (lub kogoś ze współlokatorów) i fakt doręczenia jest odzwierciedlony w statusie przesyłki widocznym online. Dziękujemy!


W razie pytań, zwrotów produktu czy też reklamacji — patrz dane kontaktowe poniżej.

Kontakt z nami jest bardzo prosty! 
Skorzystaj z jednej z poniższych opcji:
profil na Facebooku,
wiadomość e-mail,
nasz formularz kontaktowy 
lub SMS/tel. na nr 791 668 248.


Zgadzam się

Ta strona używa plików Cookies.

Więcej informacji możesz znaleźć TUTAJ