Dane osobowe

Dokonując zakupu w Serwisie creepycorn.pl, klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie Serwisu oraz na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją zamówienia. Podanie danych osobowych przez klienta jest dobrowolne, jednak brak zgody na ich podanie może uniemożliwić realizację zamówienia przez Serwis, w szczególności uniemożliwić wysyłkę przedmiotu pod właściwy adres klienta.

Dane osobowe podlegają ochronie stosownie do przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.

Dane osobowe, których administratorem jest Serwis, nie są przekazywane jakimkolwiek podmiotom trzecim, za wyjątkiem podmiotów uprawnionych do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, a także za wyjątkiem dostawców zewnętrznych, którym zostaje przekazany wyłącznie adres klienta, na który zostanie wysłany zamówiony przedmiot. Więcej szczegółowych informacji o sprowadzaniu przedmiotów od dostawców zewnętrznych można znaleźć w Regulaminie serwisu.


        Serwis creepycorn.pl


Zgadzam się

Ta strona używa plików Cookies.

Więcej informacji możesz znaleźć TUTAJ