Bezpieczeństwo i wygoda płatności dzięki współpracy z Tpay.com

Płatności transferuj.pl

Tpay.com zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa potwierdzone uznanymi certyfikatami.


Najwięcej obsługiwanych banków i kanałów płatności

Tpay.com (dawniej: Transferuj.pl) to największa liczba e-transferów i e-przelewów na rynku. Dzięki obsłudze największej ilości banków, Klient zawsze będzie mógł wygodnie zapłacić ze swojego rachunku. Listę obsługiwanych banków można obejrzeć pod adresem: https://tpay.com/lista-kanalow-platnosci.


Szyfrowane połączenia

W Tpay.com wszystkie dane są przekazywane szyfrowanym połączeniem protokołem TLS zabezpieczonym certyfikatem Extended Validation, gwarantującym najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania. Certyfikat został wystawiony przez renomowaną firmę Unizeto Technologies S.A.


Bezpieczeństwo danych osobowych

Transferuj.pl przykłada ogromną wagę do kwestii zachowania prywatności swoich Klientów. Krajowy Integrator Płatności Spółka Akcyjna, jako administrator danych, dba o bezpieczeństwo udostępnionych danych. Dane te są szczególnie chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych. Transferuj.pl posiada spisaną odpowiednią politykę i procedury bezpieczeństwa przechowywania i dostępu do danych osobowych zgodną z wymogami GIODO.Szybkość, wygoda i brak dodatkowych opłat dla klienta!

Przelewy Tpay.com są realizowane przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w dni wolne od pracy. Wszelkie opłaty za przelew są pokrywane przez sprzedawcę, czyli sklep creepycorn.pl, a więc nie musisz zastanawiać się, czy zapłacisz więcej. Przelew online jest natychmiast księgowany na naszym koncie — a ponieważ pracujemy w nienormowanych godzinach, czyli również wieczorami i w weekendy, często pozwala przyspieszyć realizację zamówienia nawet o kilka dni.

     Udanych przelewów życzy
         serwis creepycorn.pl


Zgadzam się

Ta strona używa plików Cookies.

Więcej informacji możesz znaleźć TUTAJ